Přihlášení Obnovit heslo

                 Violan Trade Inc. s.r.o.     
... Váš specialista na trh Kazachstánu
Úvodní stránka
Akcie
Služby společnosti
Naši partneři
Reference
Nakladatelství
VIOLAN REVUE
Právní služby
Tisk o nás
Recenze
Kontaktní údaje


                      Mediální partner českého pavilonu
 
Vydavatelství

Hlavní činností Vydavatelství VIOLAN REVUE je tvorba specializovaných časopisů na křídovém papíře o ekonomice a průmyslu České republiky a Evropské unie. Vydavatelství je oficiálním informačním partnerem velkých fór, seminářů a mezinárodních výstav, včetně: VII. Astanského ekonomického fóra, českého pavilonu EXPO 2017, česko-kazachstánských konferencí o energetice a výrobní kooperaci. Vydavatelství VIOLAN REVUE vidí svoji úlohu ve formování jednotného informačního prostoru pro profesionální prostředí manažerů a specialistů, jejichž cíl je seznámit se s posledními výsledky vědy a techniky, studium zkušeností svých evropských kolegů. Vadání taktéž seznamuje své zahraniční čtenáře s kulturou a turistikou v České republice.
Časopis VIOLAN REVUE 2.   : ...    ...
Otevřít (pdf)
Časopis VIOLAN REVUE 3.   : ...   -2017   ,   Ѩ ...
Otevřít (pdf)
Časopis VIOLAN REVUE 4.   : ...      ...
Otevřít (pdf)
       

V každém čísle našeho časopisu vždy najdete aktuální rozhovory s ministry a jejich zástupci, velvyslanci, vedoucími odborů a sdružení, byznysmeny. A také tématické články o historii České republiky, známých českých firmách a jejich technologiích. Doufáme, že vždy na stránkách najdete zajímavé a pro vás užitečné informace.  
Stránkách našeho časopisu!
Distribuce časopisu se zaměřuje především na obchodní publikum. Naší cílovou skupinou jsou státní zaměstnanci, podnikatelé i aktivní lidé byznysu. Jelikož máme akreditaci v Kazachstánu, snažíme se být přítomni na velkých fórech a výstavách s množstvím návštěvníků od 10000 lidé (VII. Astanské ekonomické fórum) do 500 000 návštěvníků českého pavilonu EXPO 2017. Náklad časopisu se pohybuje v průměru od 3000 do 5000 výtisků a je distribuován nejen přímo na místě konání akce, ale i na ministerstvech, svazech a velkých národních firmách, stejně jako prostřednictvím Velvyslanectví České Republiky a české státní agentury CzechTrade.

                   

                   

Vydavatelství také připravuje koncepty, design a tiskne bannery na specializovaná fóra, konference a výstavy, pro podlahové instalace rozměry nejběžnějších 3×6 metrů, tak i velké formáty. Profesionalita našich spolupracovníků, kteří disponují spolehlivými znalostmi a zkušenostmi, umožňuje vytvořit originální design a dělat sazbu tematických katalogů, brožur všechny úrovně obtížnosti a další potřebné rozložení pro tisk v ruštině a češtině.

                      


      Novináři:

                   


Violan Trade Inc. s.r.o.  Copyright 2013   All right reserved