Přihlášení Obnovit heslo

                 Violan Trade Inc. s.r.o.     
... Váš specialista na trh Kazachstánu
Úvodní stránka
Akcie
Služby společnosti
Naši partneři
Reference
Nakladatelství
VIOLAN REVUE
Právní služby
Tisk o nás
Recenze
Kontaktní údaje


                      Mediální partner českého pavilonu
 
Akce:

"ČESKO-KAZACHSTÁNSKÁ VÝROBNÍ KOOPERACE"  14 března 2018.

Dobrý den, vážené dámy a pánové!

S potěšením Vám posíláme pozvánku na Seminář "ČESKO-KAZACHSTÁNSKÁ VÝROBNÍ KOOPERACE", který se koná 14. března 2018 v Astaně.

Organizátoři konference: Velvyslanectví České Republiky v Kazachstánu ve spolupráci se Svazem strojírenských výrobců Republiky Kazachstán a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR za podpory Ministerstva pro investice a rozvoj Republiky Kazachstán.

Budete mít unikátní možnost seznámit se s nejnovějšími technologiemi a projekty přímo od českých výrobců, a prodiskutovat na plenárním zasedání téma: "Využití českých zkušeností a nejnovějších technologií pro výrobní kooperaci s kazachstánskými partnery", a také se setkat a promluvit si s řediteli českých firem ve formátu B2B o otázkách společné výroby, leasingu a projektového financování. V sestavě české delagece, v čele s velvyslancem České republiky v Republice Kazachstán PhDr. Eliškou Žigovou, se bude konference účastnit 18 firem, které představují státní instituce, finanční instituce a výrobní firmy, které mají zájem hledat kazachstánské partnery pro vzájemnou spolupráci v Republice Kazachstán.

Očekáváme Vás 14. března (středa) 2018 na semináři "ČESKO-KAZACHSTÁNSKÁ VÝROBNÍ KOOPERACE" na adrese: Hotel Diplomat & Business Center, Astana, ul. Konaeva 29/1, sál "Bajterek" - 1. patro.

Registrace účastníků konference se bude konat od 10:00 do 11:00. V případě dotazů se, prosím, obracejte telefonicky přímo na ekonomického diplomata velvyslanectví České republiky v Astaně Mgr. Luboše Jozu: +7 (7172) 660472 (l. 480) nebo pište na e-mail:  commerce_astana@mzv.czČESKO-KAZACHSTÁNSKÁ VÝROBNÍ KOOPERACE
Otevřít (pdf)
    
    
         Mediální partner
    

Violan Trade Inc. s.r.o.  Copyright 2013   All right reserved