Přihlášení Obnovit heslo

                 Violan Trade Inc. s.r.o.     
... Váš specialista na trh Kazachstánu
Úvodní stránka
Akcie
Služby společnosti
Naši partneři
Reference
Nakladatelství
VIOLAN REVUE
Právní služby
Tisk o nás
Recenze
Kontaktní údaje


                      Mediální partner českého pavilonu
 
Reference


  
  
  
  
Pomoc při organizaci a provedení semináře "Česko-kazachstánská výrobní kooperace" v Astaně, organizovaného Velvyslanectvím ČR v RK ve spolupráci se Svazem kazachstánských strojírenských výrobců (CMK) s podporou Kazachstánu s podporou Ministerstva investic a rozvoje RK a MPO ČR. Řešení organizačních otázek, návrh a tisk banneru semináře, katalogu a propagace pro kazachstánské cílové publikum.


  
Podpora české společnosti DAG-TS s.r.o. ve přípravě a uzavření franchisingové smlouvy s "Kargandským strojírenským konsorciem" za účelem společné výroby protiexplozních pojistek v Kazachstánu. V rámci projektu byly uzavřeny dealerské smlouvy s kazachstánskou firmou "SENIM HOLDING" a ruskou firmou "PSK Export" na celou výrobní sérii DAG-TS.


  
Uzavřena smlouva o dlouhodobém strategickém partnerství s Česko - kazachstánskou energetickou společností CZK. Společná účast na 8. zasedání Kazachstánsko-české mezivládní komise o ekonomické, průmyslové, vědecké a technické spolupráci. Představení českých výrobců technologií a vybavení v oblasti energetiky.


  

Víc ...
  

Víc ...
  

Víc ...
    
  
  
  
  
Příprava a propagace konference v rámci aktivit českého pavilonu EXPO-2017 v době návštěvy podnikatelské mise v čele s ministrem MP ČR Jiřího Havlíčka. Základním cílem rozesíláním pozvánek bylo společně s distribucí časopisu VIOLAN REVUE propagace České Republiky, vědecko-technických úspěchu a pavilonu EXPO-2017.


  
Příprava a propagace konference v rámci aktivit českého pavilonu EXPO-2017 , v době návštěvy podnikatelské mise v čele s ministrem MP ČR Jiřího Havlíčka. Základním cílem rozesíláním pozvánek bylo společně s distribucí časopisu VIOLAN REVUE propagace České Republiky, vědecko-technických úspěchu a pavilonu EXPO-2017.


  
Akreditovaný oficiální mediální partner Kazachstánskočeské energetické konference" v Astaně, organizovaném Ministerstvem energetiky RK, Velvyslanectvím ČR v RK a MPO ČR. Řešení organizačních otázek, návrh a tisk banneru semináře, pozvánek, informačních listů atd., propagace pro kazachstánské cílové publikum.


  

Víc ...
  

Víc ...
  

Víc ...
    
  
  
  
  
(obdoba našeho mysliveckého svazu) s významným Mysliveckým sdružením Jihočeského kraje s cílem podpisu Memoranda o dlouhodobé spolupráci v Loveckém zámku Ohrada.


  
Akreditovaný oficiální mediální partner VII. Astanského ekonomického fóra jehož se účastnilo více než 10.000 návštěvníků ze 150 zemí. Fórum shromažďuje světové lídry, zástupců různých finančních institucí a podnikatelské sféry. Distribuce časopisu VIOLAN REVUE mezi účastníky fóra v ruském a anglickém jazyce. Organizace pavilonu "na klíč" pro české družstvo DUP družstvo Pelhřimov na veletrhu "Vše pro vás" v Astaně, včetně: logistika zboží z České republiky a jeho celní odbavení, návrh a tisk banneru pavilonu, brožur atd, marketing trhu a výprodej zboží. Byly uzavřeny smlouvy s velkoobchodními prodejci.


  
Organizace pavilonu "na klíč" pro české družstvo DUP družstvo Pelhřimov na veletrhu "Vše pro vás" v Astaně, včetně: logistika zboží z České republiky a jeho celní odbavení, návrh a tisk banneru pavilonu, brožur atd, marketing trhu a výprodej zboží. Byly uzavřeny smlouvy s velkoobchodními prodejci.
Organizace pavilonu "na klíč" pro české družstvo DUP družstvo Pelhřimov na veletrhu "Vše pro vás" v Astaně, včetně: logistika zboží z České republiky a jeho celní odbavení, návrh a tisk banneru pavilonu, brožur atd, marketing trhu a výprodej zboží. Byly uzavřeny smlouvy s velkoobchodními prodejci


  

Víc ...
  

Víc ...
  

Víc ...
    
  
           
  
  
  
Podpora při přípravě českého pavilonu na mezinárodní vojenské a aerokosmické výstavě KADEX 2018 v Astaně. Velvyslanectví České republiky zorganizovalo stánek Ministerstva obrany ČR. Výstavu navštívila delegace Ministerstva obrany České republiky v čele s náměstkem ministra Mgr. Danielem Koštovalem.


  
Podpora při přípravě českého pavilonu na / KazFarm-2021 v Nur-Sultane. Velvyslanectví ČR v Nur-Sultanu zorganizovalo v rámci národního stánku ČR na výstavě KazAgro/KazFarm účast celkem 24 českých firem. Výstavy se zúčastnil též velvyslanec Rudolf Hykl.


  
Zpráva společnosti Violan Trade Inc. s.r.o. na konferenci Prezentace investičního portálu Kazachstánu na principu jediné kanceláře ICOSO 2021.


  

Víc ...
  

Víc ...
  

Víc ...
    
  
  
  
  
Česko-kazachstánské obchodní jednání "Obchodní spolupráce 2022"


  


  


  

Víc ...
  

  

    
Obchodní konzultace jsou jednou ze základních sfér naší činnosti. Poskytujeme konzultace ohledně specifické práce na trhu RK velvyslanectví České republiky, státní agentuře CzechTrade a českým společnostem: Mavel a.s., ŠKODA PRAHA a.s., ETD TRANSFORMÁTORY a.s., ZIMATECHNIK s.r.o., TZB Orlová s.r.o., GMR GAS s.r.o., G - Team a.s., Jihostroj a.s., Thermona s.r.o. . Stejně tak poskytujeme konzultace kazachstánským společnostem " " Konsorcium " ", "ORLE", Inženýringová společnost , a dal. ohledně speSvaz Kazachstánu atd. ohledně specifik financování projektů v Kazachstánu českými bankami.

Naše dveře jsou Vám vždy otevřeny!
  

Violan Trade Inc. s.r.o.  Copyright 2013   All right reserved